Społeczności

O nas

 

Lepsze miejsce do pracy.

Zostawiając za sobą życie w korporacji i zaczynając kolejny etap kariery zawodowej w roli doradcy freelancera, miałem potrzebę znalezienia wygodnego miejsca do pracy. Miejsca, w którym mógłbym skoncentrować się tylko nad bieżącym projektem, miejsca z dostępem do infrastruktury niezbędnej, aby efektywnie pracować. Z tego powodu kawiarnie, inne miejsca publiczne lub praca z domu nie były dobrym rozwiązaniem. Wynajęcie biura tylko dla jednej osoby i wiązanie się długoterminową, kosztowną umową najmu nie wydawało się rozsądną opcją. I tak natknąłem się na coworking, przetestowałem kilka miejsc i sam pomysł zaczął mi się podobać. Z czasem pomysł przerodził się we własne biuro coworkingowe.

I tak oto jesteśmy w Sobusy, biurze zlokalizowanym w sercu miasta, w starej, klimatycznej kamienicy, w nowoczesnych wnętrzach. Sobusy oferuje profesjonalne środowisko pracy (coworking open space) z całą infrastrukturą, z której możesz korzystać Ty i Twoi goście np. serwisu recepcyjnego, sali spotkań, wi-fi, szybkiej kopiarki, skanera, faxu, beamera, profesjonalnego oświetlenia. Dla tych, którzy muszą przeprowadzić poufną rozmowę telefoniczną mamy "telebox" - zamknięty pokój na głośne rozmowy:). Jednocześnie, pozwalamy popracować w ciszy ludziom w dwóch strefach open space. Po wytężonej pracy, czeka na Ciebie lounge, a w nim wygodny fotel, dobra książka i gorąca kawa. Oczywiście, usługi Sobusy nie ograniczają się tylko do wynajęcia biurka, prywatnego biura, czy sali spotkań. Możesz zarejestrować swoją firmę (Wirtualna siedziba firmy) pod naszym adresem lub zlecić nam usługi księgowe.

W Sobusy wszyscy jesteśmy zajęci, ale tu mamy czas i okazję spotkać interesujących, podobnie myślących ludzi, rozszerzyć swoje grono znajomych, wpaść na nowy pomysł, nawiązać współpracę lub po prostu cieszyć się pracą.

Zapraszam freelancerów z różnych dziedzin biznesu, start-upy oraz wszystkich, którzy szukają komfortowego miejsca do pracy. Nawet jeśli przyjeżdżasz do Warszawy na jeden dzień, aby spotkać się ze swoim klientem, partnerem biznesowym, przygotuj się do spotkania i umów się w Sobusy. Jeśli chcesz jednorazowo poprowadzić spotkanie, warsztat, trening - Sobusy jest dla Ciebie.

Prywatnie jestem obcokrajowcem cieszącym się życiem i pracą w Polsce. Podoba mi się idea niezależności, współpracy, profesjonalizmu, możliwości wymiany myśli z innymi ludźmi. Jesteś Sobusy? Odwiedź nas!

Pozdrawiam,

Roland Winter

 

 

 

Klienci Sobusy

 Spółka Filiago Polska Sp. z o.o. jest córka Filiago GmbH & Co. KG. która jest jednym z czołowych dostawców Internetu przez satelitę w Niemczech. 

Od listopada 2016 r. Filiago oferuje Internet satelitarny z prędkością przesyłania do 30 Mbit/s na terenie Niemiec oraz Europy Północnej i Wschodniej.
 

 

Mój Portugalski to autorska szkoła językowa w Warszawie. Uczymy języka portugalskiego z pasją i efektywnie, wykorzystując nowoczesne, aktywizujące metody nauki oraz wieloletnie doświadczenie. Proponujemy zróżnicowany program realizowany w kameralnych grupach. Oferujemy kursy dla początkujących i zaawansowanych, zajęcia indywidualne i unikalne Spacery po portugalsku - lekcje w mieście.

Mój Portugalski, 691 537 427 www.mojportugalski.pl

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Sobusy

NFON,

jednego z wiodących operatorów VoIP.

Teraz możemy zaoferować stałe linie telefoniczne numerów w całej Polsce.

Twoja firma może skorzystać z warszawskiego numeru telefonu stacjonarnego, nawet jeśli siedziba Twojej firmy znajduje się gdzieś indziej. Nie musisz inwestować w sprzęt telefoniczny, wszystko czego potrzebujesz to aplikacja na telefon komórkowy.

          

 

PLC

Szkoła językowa Professional Language Courses powstała w 2003 roku. Specjalizujemy się w obsłudze klientów korporacyjnych na terenie całej Polski. Oferujemy szyte na miarę szkolenia w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, chińskiego, polskiego. Nasz zespół to 70 doświadczonych lektorów - polskich i native speakerów wspierany przez metodyków czuwających nad programami nauczania. Uczymy metodą komunikatywną u nas, u klienta lub on-line. Organizujemy szkolenia językowe za granicą. Wspieramy naszych klientów w tłumaczeniach. W edukacji interesuje nas tylko jakość.

 

 

 

 

 

 

 

Opinie o nas

 

Rafael Dominguez (quote from Google+):

"Great location! I spent 5 months working there while growing my business and my network. I had access to good office space and meeting rooms. Fully recommend it! SoBusy offers good value for money."

 

 Zofia Stanisławska, Mój Portugalski:

"Mile i spokojne miejsce do pracy. Przestronne pokoje, wsparcie sekretariatu i dobra kawa pozwalają poczuć sie komfortowo. Polecam."

 

Galeria Poznańska