Sale spotkań

Sale spotkań Sobusy to idealne miejsce na organizację szkoleń, warsztatów, rekrutacji czy spotkań biznesowych.

Piękna stara kamienica w samym centrum Warszawy z klimatycznym wnętrzem tworzy przyjazne warunki do spotkań. Doskonale wyposażone sale dostosowane do potrzeb klienta, idealnie zlokalizowane ( 5 minut od Dworca Centrlanego, 3 minuty od Metra Centrum) dające mozliwość szybkiej komunikacji z pozostałymi dzielniami Warszawy.

Nasze sale spotkań:

sala SMALL, Sobusy coworking Ponańska

sala SMALL:

ilość osób: do 5
cena: 50 zł netto/ godz.;
powyżej 4 godz. = 10% rabat, powyżej 8 godz. = 20% rabat
korzyści:

• bezprzewodowy internet
• flipchart
• telewizor LCD
• nielimitowana kawa, herbata, woda niegazowana
• dostęp do urządzeń biurowych (druka rka, skaner, fax)
• recepcja wraz z obsługą gości
• dostęp do zaplecza socjalnego
• możliwość zorganizowania cateringu
• 3 minuty od Metra Centrum

 

 

 

Posiadacze abonamentów korzystają z dodatkowej 50% zniżki na usługi związane z wynajmem sal spotkań.

 

Rezerwacje

Możesz zarezerwować sale spotkań za pomocą poniższego formularza lub wysyłając do nas mail.

W każdym przypadku prosimy o dane do faktury oraz imię i nazwisko osoby prowadzącej spotkanie.

Po otrzymaniu Twojego zapytania rezerwacyjnego, wyślemy Ci niezwłocznie potwierdzenie, a Twoja rezerwacja znajdzie się w naszym on-line kalendarzu rezerwacji na stronie internetowej.

 

Regulamin rezerwacji:

a) dla klientów Sobusy (posiadaczy abonamentów dla Coworking Open Space, Mikrobiuro SMART albo Wirtualna siedziba firmy):
Uiszczenie opłaty na miejscu w dniu spotkania gotówką lub transferem bankowym. W przypadku rezygnacji z rezerwacji w czasie krótszym niż 1 dzień roboczy przed planowanym spotkaniem, Sobusy ma prawo zażądać zapłaty w pełnej wysokości za rezerwację.

b) dla klientów nowych/zewnętrzych:
Uiszczenie opłaty 3 dni robocze przed planowanym spotkaniem za pomocą transferu bankowego (wystawiamy fakturę proforma). Sobusy potwierdzi Twoją rezerwację tylko w przypadku otrzymania wpłaty. W przypadku rezygnacji z rezerwacji w czasie krótszym niz 2 dni robocze przed spotkaniem, Sobusy ma prawo zażądać zapłaty w pełnej wysokości za rezerwację.

Rezerwacja

 
*Adres e-mail:
 
Wybór sali:
 
*Data od::
 
*Data do::
 
*Wiadomość:
 
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rolanda Winter, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Winter Business Consulting Roland Winter, ul. Poznańska 23/6, 00-685 Warszawa, w celu korzystania z usługi „Kontakt”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy.
 
*Wpisz kod z obrazka:Token
zmień obrazek
 
*- Pola wymagane