Sale spotkań

Sobusy - biuro coworkingowe dysponuje dwoma salami spotkań. Mniejsza (SMALL) wyposażona jest w tablicę flipchart oraz ekran telewizyjny i jest w stanie pomieścić przy okrągłym stole, w komfortowych warunkach do 6 osób. Sala idealnie nadaje się na niewielkie spotkania biznesowe, szkolenia czy zajęcia językowe. Druga, większa sala (BIG) jest przeznaczona dla max. 10 osób. Wyposażona jest w długi stół, tablicę flipchart oraz jeśli zajdzie taka potrzeba- rzutnik. W obu salach znajduje się darmowy dostęp do Internetu.

Po godzinie 19:00 oraz podczas weekendów zmieniamy strefę open space w salę konferencyjną dla ok. 20 osób. Jest to wygodne rozwiązanie przy organizowaniu szkoleń, prezentacji produktów oraz innych spotkań. Oczywiście, zadbamy o całe wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia udanego spotkania.

Zaletami sal konferencyjnych w Sobusy jest nieprzeciętne otocznie, ze świetną i pozytywną atmosferą. Dodatkową zaletą jest lokalizacja biura. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, tylko 3 minuty spacerem od stacji Metra Centrum.

Wynajmujemy nasze sale spotkań na godziny. Oferujemy zniżki dla tych, którzy korzystają z nich często. Jeśli masz pytania, albo specjalne życzenia jak np. catering, skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, aby Twoje spotkanie było udane.

Sala spotkańLiczba osób
korzystających
w tygodniu
(09:00 - 19:00)
w tygodniu (po 19:00) /
w weekend
SMALL (Poznańska) do 5 40 zł netto / godzinę * -
MID (Żurawia) do 6 40 zł netto / godzinę * 50 zł netto / godzinę
BIG (Żurawia) do 10 50 zł netto / godzinę * 60 zł netto / godzinę
EXTRA (Żurawia) do 20 - 100 zł netto / godzinę + 5 zł netto / osoba

* powyżej 4 godz. 10% rabat, powyżej 8 godz. 20% rabat

Posiadacze abonamentów korzystają z dodatkowej 50% zniżki na usługi związane z wynajmem sal spotkań.

 

 

 

Rezerwacje

Możesz zarezerwować sale spotkań za pomocą poniższego formularza lub wysyłając do nas mail.

W każdym przypadku prosimy o dane do faktury oraz imię i nazwisko osoby prowadzącej spotkanie.

Po otrzymaniu Twojego zapytania rezerwacyjnego, wyślemy Ci niezwłocznie potwierdzenie, a Twoja rezerwacja znajdzie się w naszym on-line kalendarzu rezerwacji na stronie internetowej.

 

Regulamin rezerwacji:

a) dla klientów Sobusy (posiadaczy abonamentów dla Coworking Open Space, Mikrobiuro SMART albo Wirtualna siedziba firmy):
Uiszczenie opłaty na miejscu w dniu spotkania gotówką lub transferem bankowym. W przypadku rezygnacji z rezerwacji w czasie krótszym niż 1 dzień roboczy przed planowanym spotkaniem, Sobusy ma prawo zażądać zapłaty w pełnej wysokości za rezerwację.

b) dla klientów nowych/zewnętrzych:
Uiszczenie opłaty 3 dni robocze przed planowanym spotkaniem za pomocą transferu bankowego (wystawiamy fakturę proforma). Sobusy potwierdzi Twoją rezerwację tylko w przypadku otrzymania wpłaty. W przypadku rezygnacji z rezerwacji w czasie krótszym niz 2 dni robocze przed spotkaniem, Sobusy ma prawo zażądać zapłaty w pełnej wysokości za rezerwację.

Rezerwacja

 
*Adres e-mail:
 
Wybór sali:
 
*Data od::
 
*Data do::
 
*Wiadomość:
 
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rolanda Winter, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Winter Business Consulting Roland Winter, ul. Poznańska 23/6, 00-685 Warszawa, w celu korzystania z usługi „Kontakt”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy.
 
*Wpisz kod z obrazka:Token
zmień obrazek
 
*- Pola wymagane